Dílna z barevného skla Kolecki

Naše adresa:  Pod Strážnicí 667,  679 63 Velké Opatovice www: skla-koloecki.cz

Skleněné dekorace

vyrobené z foukaného nebo litého skla orámovaného olovem nebo mědí a pájené společně s cínem jsou dílem, které nazýváme vitráže. Rozšíření umění vitráže začíná filigránovými ornamenty a postavami malovanými oxidy v oknech vitráží středověkých katedrál, až po vícebarevné a více vyfakturované sklo elegantně sestávající z barevných obrazů a dekorativních předmětů vyrobených metodou Tiffany.
Je také vhodné věnovat pozornost mimořádné trvanlivosti této techniky. Pokud hráč vitráže vykonává svou práci v souladu se zásadami umění a znalostí, bude první záchranný zásah nebo oprava vitráže nezbytná nejdříve za 100 let
Okno z barevného skla lze díky své obrovské plasticitě použít v jakémkoli interiéru nebo budově. Měl by být navržen promyšleně, v souladu s individuálními potřebami klienta, jeho okolím a vkusem. Může být použit jako zajímavé potlačení matného pohledu za oknem. Může to být také vynikající dekorace do koupelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Používá se ve vysokých oknech, kde méně časté čištění zůstane bez povšimnutí. Je stále více vyhledáván jako neobvyklý dárek nebo vánoční dekorace.
Technické možnosti vyvinuté v průběhu mnoha staletí znamenají, že každé téma, téma může být přeloženo do vitráže.

V současné době nabízíme produkty k dražbě:

Objednávejte nebo kupujte v aukci.Objednávejte nebo kupujte v aukci.

Pro nabízení cen musíte být přihlášeni.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSlovakUkrainian